تریزا در نخستین سال های فعالیت خود که اهمیت محیط زیست در دنیا آنچنان مطرح نبود، تلاش های فراوانی برای حفظ محیط زیست انجام می داد و با بهره گیری از تکنولوژی های روز، در جهت تحقق توسعة پایدار گام بر می داشت. از جمله دلایل موفقیت این برند می توان به بهره گیری از اصل خلاقیت و همکاری با پزشکان متخصص و دانشگاه های سطح اول دنیا اشاره کرد.

محصولات دهان و مسواک تریزا
محصولات باکیفیت این برند مثل مسواک تریزا سوئیسی است و تمامی استاندارد های لازم برای تولید محصولات بهداشت دهان و دندان نظیرISO 14001 ،OHSAS 18001 ،BRC ،ISO 13485 و ISO9001 برخوردار هستند. محصولات تریزا که در حال حاضر در تمام قاره های دنیا مورد استفاده قرار می گیرند، با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته و مدرن تولید می شوند تا نیازهای مصرف کنندگان را به خوبی برآورده سازند.

مزایای محصولات تریزا
کمپانی تریزا در سال 1954 میلادی برای نخستین بار در تولید مسواک های خود از الیاف تمام ته گرد استفاده کرد، الیافی که عملکرد بی نظیری در حذف پلاک های میکروبی دندان دارند و به دندان و لثه آسیبی وارد نمی کنند. این برند همچنین با استفاده از تکنولوژی نگهداری الیاف مسواک بدون قالب آهنی، مسواک هایی را تولید کرد که زمان بیشتری بر روی بدنه برس باقی می مانند و از این حیث از ماندگاری بالاتری برخوردار هستند. از سوی دیگر برس های چوبی تولید این برند دارای گواهینامه FSC هستند و این امر موید کیفیت بالا و سازگاری آنها با محیط زیست است.