والرا به عنوان یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان تخصصی لوازم مراقبت از مو، دارای محصولات متعددی است که از مهم ترین آنها می توان به سشوار، صاف کننده مو و دستگاه های مانیکور و پدیکور اشاره کرد. تمامی محصولات والرا در کشور سوئیس تولید می شوند؛ زیرا این برند بر این باور است که با در پیش گرفتن سیاست تولید و توسعه محصولات در کشور خود، می تواند امکان تولید محصولات غیر اصلی را از بین ببرد. از دلایل موفقیت والرا می توان به همکاری و ارتباط نزدیک مدیران این برند سوئیسی با آرایشگران حرفه ای دنیا اشاره کرد. از سوی دیگر همکاری این برند با سرشناس ترین طراحان مو و حضور در رویدادهای نمایشگاهی حرفه ای مو نیز، والرا را به عنوان یکی از بزرگ ترین فعالان در این حوزه معرفی کرده است.

والرا، برندی برای حرفه ای ها

والرا در میان افرادی که در این حوزه به صورت تخصصی فعالیت دارند برندی بسیار محبوب است؛ زیرا این افراد می دانند که حفظ سلامت موها در گروی استفاده از ابزارهای تخصصی و باکیفیت است. از این رو همکاری این برند نام آشنای سوئیسی با برترین سالن های مد، آرایشگران بنام دنیا و متخصصین مراقبت از مو در سراسر دنیا، می تواند به خودی خود مهر تائیدی بر کیفیت فوق العاده محصولات این برند باشد.

ویژگی محصولات والرا

اتو موهای بسیار باکیفیت، سشوارهای بی رقیب و انواع حالت دهنده های مو برخی از مهم ترین محصولات شرکت والرا هستند. سشوارهای این برند دارای نسل جدید موتورهای سبک و موتورهایی با جریان متناوب یونیورسال با طول عمر بالا هستند. موتور AC به کار رفته در این سشوارها، فشار هوای بیشتری تولید می کند و طول عمر بالایی دارد و معمولا در سشوارهای حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرد.
این سشوارها به لطف بهره مندی از تکنولوژی مراقبت یونی، رطوبت مناسب موها را حفظ می کند و موجب می گردد تا موها نرم تر و راحت تر شانه زده شوند. سشوارهای والرا همچنین دارای المنت های ایمنی هستند که از استحکام و طول عمر بالایی برخوردارند و وجود قطعه دوار منحصر به فردی به نام روتوکورد در آنها، از تاب خوردن و گره خوردن کابل سشوار هنگام استفاده جلوگیری می کند. گفتنی است که بیش از نود و پنج درصد از مواد بکار رفته در محصولات کمپانی والرا، قابل بازگشت به محیط زیست هستند.