برندی از کشور سوییس

در سال 1836 چهار مرد جوان از شهرTriengen  واقع در ایالت Lucern کشور سوئیس، اولین کارگاه تولید مسواک با نام “تریزا ” را احداث کردند. سالها بعد در سال 1887 کارخانه تریزا توسط فردی به نام “ژاوير پفنينگر ”  افتتاح شد. برند تجاری تريزا “Trisa” از دو بخش ” Tri” اول نام شهر محل تولد يعنی Triengen  و “SA” مخفف کلمه شرکت، تشکيل شده است.

محصولات تریزا ابتدا با توجه به نياز مشتريان و مصرف کنندگان طراحی می شود و سپس با به کارگيری دانش دندانپزشکان و متخصصان و امکان سنجی نيازها توسط کارشناسان و تکنسين های زبده با استفاده از تکنولوژی مدرن تحت سیستم های مدیریت یکپارچه، ISO 13485، ISO 22716(Cosmetic GMP)، BRC CP، ISO 9001، ISO14001، OHSAS 18001 و FSC با بالاترین کیفیت و استاندارد به توليد می رسد.

در دهه 1940 تريزا با همکاری مهندسان و متخصصان دانشگاه زوريخ، پژوهشی را درباره مسائل مرتبط با محصولات بهداشت دهان و دندان آغاز کرد و در نهايت سال 1952 اولين مسواک با الياف ته گرد شده توسط ماشين آلات صنعتی روانه بازار شد.

در حال حاضر تريزا با بيش از 133 سال تجربه، به يکی از بزرگترين و باسابقه ترين کارخانجات توليد محصولات بهداشت دهان و دندان در بازارهای جهانی تبدیل شده است که در بیش از 80 کشور جهان حضور و فروش فعال دارد. تریزا بزرگترین تولیدکننده مسواک های Manual در اروپا است که روزانه بیش از 1 میلیون مسواک تولید می کند.

کاتالوک محصولات تریزا

دانلود کاتالوگ محصول

ویژگی های برند تزیرا