TRISA

برندی از کشور سوییس

در سال 1836 چهار مرد جوان از شهر Triengen  واقع در ایالت Lucern کشور سوئیس، اولین کارگاه تولید مسواک با نام “تریزا ” را احداث کردند. سالها بعد در سال 1887 کارخانه تریزا توسط فردی به نام “ ژاوير پفنينگر ”  افتتاح شد. برند تجاری تريزا “ Trisa ” از دو بخش ” Tri ” اول نام شهر محل تولد يعنی Triengen  و “ SA ” مخفف کلمه شرکت، تشکيل شده است.

محصولات تریزا ابتدا با توجه به نياز مشتريان و مصرف کنندگان طراحی می شود و سپس با به کارگيری دانش دندانپزشکان و متخصصان و امکان سنجی نيازها توسط کارشناسان و تکنسين های زبده با استفاده از تکنولوژی مدرن تحت سیستم های مدیریت یکپارچه، ISO 13485، ISO 22716(Cosmetic GMP)، BRC CP، ISO 9001، ISO14001، OHSAS 18001 و FSC با بالاترین کیفیت و استاندارد به توليد می رسد.

تریزا در دهه 1940 با همکاری مهندسان و متخصصان دانشگاه زوريخ، پژوهشی را درباره مسائل مرتبط با محصولات بهداشت دهان و دندان آغاز کرد و در نهايت سال 1952 اولين مسواک با الياف ته گرد شده توسط ماشين آلات صنعتی روانه بازار شد.مسواک با الیاف ته گرد شده به مینای دندان و بافت لثه هیچ آسیبی نمی رساند.

در حال حاضر تريزا با بيش از 133 سال تجربه، به يکی از بزرگترين و باسابقه ترين کارخانجات توليد محصولات بهداشت دهان و دندان در بازارهای جهانی تبدیل شده است که در بیش از 80 کشور جهان حضور و فروش فعال دارد. تریزا بزرگترین تولیدکننده مسواک های Manual در اروپا است که روزانه بیش از 1 میلیون مسواک تولید می کند.

کاتالوک محصولات تریزا

دانلود کاتالوگ محصول

ویژگی های برند تریزا